Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Ужгороді затримали працівницю ДФС (а не прокуратури)

Головне зображення ілюстративне

Ужгород

В Ужгороді затримали працівницю ДФС (а не прокуратури)

17 лютого в Ужгороді патрульні затримали працівницю ДФС, після чого повідомили про нібито затримання працівниці прокуратури. В управлінні поліції були змушені писати спростування.

Сьогодні поліція Ужгорода повідомила про те, що вчора правоохоронці затримали працівницю ДФС, але помилково поширили хибну інформацію. У вчорашньому повідомленні поліції було вказано, що жінка, яка проїхала під знак “в’їзд заборонено”, назвалася працівницею прокуратури.

Патрульна поліція повідомила, що при собі жінка не мала обов’язкового страхового полісу. При цьому вона вказала на те, що поспішає через потребу зустрітися із керівництвом. Варто зауважити, що затримання відбулося близько 18:00, що ставить службову потребу жінки під сумнів.

Сьогодні ж поліцейським Закарпатської столиці довелося вибачатися перед. На своєму акаунті у Facebook управління розмістило часткове спростування інформації про вчорашню пригоду, вказавши, що насправді затримана – працює слідчою Фіскальної держслужби.

Крім того, поліція підкреслює, що ніхто із правоохоронців не мав на меті дискредитувати обласну прокуратуру та її працівників, чи підривати їх авторитет. В управлінні пообіцяли на майбутнє ретельніше перевіряти подібну інформацію.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх