Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Ужгороді вбивця викликав поліцію на місце злочину

Міліція спіймала вбивцю двох людей
Головне зображення ілюстративне

Ужгород

В Ужгороді вбивця викликав поліцію на місце злочину

В Ужгороді вбивця викликав поліцію на місце злочину. Чоловік, який був поранений ножем, ще дихав, але до приїзду швидкої не дожив.

В Ужгороді вбивця викликав поліцію на місце злочину – до себе додому. Ввечері близько 23:30 поліція отримала виклик і відразу ж прибула на місце події.

Спочатку двоє заявників – чоловік та жінка – стверджували, що до них пораненим прийшов їхній знайомий. В чоловіка виявили пульс, тому копи викликали лікарів. До приїзду швидкої пораненому в груди ножем чоловіку дожити не судилося. Медики, що прибули до пораненого змогли лише зафіксувати час смерті.

Правоохоронці уже на місці з’ясували, що насправді поранив жертву співмешканець жінки, до якої додому й завітав убитий чоловік.

Гострий предмет, яким було вбито чоловіка, знаходився в тій же квартирі. За попередньою інформацією, це міг бути схожий на ніж об’єкт, але деталей офіційно поліція не повідомила.

Обох людей, підозрюваних у кровопролитті, забрали слідчі оперативники. Поки що вони з’ясовують, чому, як і хто саме з цих двох допустив вбивство.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх