Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Тернопіль

  В Тернополі концерт Світлани Лободи хочуть зірвати

  Самооборона Майдану на Тернопільщині планує зірвати концерт Світлани Лободи. Про це заявляють лідери організації.

  Концерт Світлани Лободи, який, як планувалося попередньо, мав би відбутися 13 травня, планують зірвати. Не вгодила співачка представникам Самооборони Майдану, які хочуть добитися відміни концерту представниці України на Євробаченні 2009 року.

  Читайте також: Джамала презентувала нову чуттєву композиція “Очима”

  Світлана Лобода, яка виконує переважно російськомовні пісні, на думку Івана Ковалика, очільника обласної організації Самооборони, не повинна виступати в Тернополі, бо це може призвести до громадських заворушень. З проханням відмінити концерт Ковалик звернувся до Василя Чубака, директора торгово-розважального центру Подоляни.

  Заклад, в якому пройде концерт, уже уклав угоду про оренду залу, але Ковалик вважає, що цю домовленість варто скасувати. Особливих пояснень та обґрунтувань самооборонівець не висловлює, натомість посилається на інформацію, що Лобода розважає своїм талантом російську публіку.

  Варто зауважити, що подібні спроби відмінити концерти проросійських артистів трапляються уже не вперше. Так, у Львові хочуть заборонити концерти артистів, які підтримують окупацію, а концерт Потапа і Насті через протести громадськості в Луцьку перенесли до Рівного, хоча і там концерт хотіли скасувати. Проте в Рівному до заборони не дійшло, натомість співаки провели аж два концерти.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх