Колона – Cайт громадської журналістики

В Івано-Франківську хочуть узаконити 11-поверховий будинок

В Івано-Франківську хочуть узаконити 11-поверховий будинок

На вулиці Лемківській, що в Івано-Франківську, був збудований 11-поверховий будинок, замість 6-поверхового.

Ігор Ольшевський – підприємець, замовник будівництва. Містобудівні умови та обмеження підприємець отримав ще літом 2015 року. МУО були видані на будівництво багатоповерхового житлового будинку, який передбачав 23 квартири та у висоту повинен був не перевищувати 6 поверхів.

Підприємець декларує право власності не на одну ділянку, а на дві, які знаходяться по тій же вулиці. Перша ділянка має площу 0,03 гектари та призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку. Друга ділянка трохи менша, площею 0,02 гектари. Але, як зазначає кадастрова карта, другої ділянки не існує.

Як повідомляє департамент архітектури, МУО видані дозвільні документи Ольшевському, були скасовані осінню 2016 року ДАБІ, але через кілька місяців те саме ДАБІ видало декларацію про початок будівельних робіт.

Фото сайт “Наші гроші”

На сьогодні, новобудова нараховує 11 поверхів, замість 6. Будівництво житлового будинку перебуває на завершальній стадії.

Фото сайт “Наші гроші”

Зараз проводяться заходи, метою яких є узаконення багатоповерхового будинку підприємцем. У ЗМІ з’явилась інформація про проведення громадських обговорень, щодо даної забудови. Варто зауважити, що наразі забудовник замість 6-ти поверхів збудував 11. Більше про цю забудову пишуть “Наші гроші”.

Exit mobile version