Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Помічник нардепа БПП був пійманий в організації тиску на слідчих

  (Головне фото ілюстративне)

  Іван Бедринець, помічник народного депутата з «БПП» Василя Брензовича був спійманий в організації численних запитів для тиску на слідчих поліції. За такі дії він отримав штраф, розмір якого становить 12 750 гривень.

  У травні минулого року Бедринець уклав угоду зі своїм знайомим і сказав, що допоможе йому уникнути кримінального переслідування. Для цього він хотів використати зв’язки, які у нього є в ВР. Він сказав знайомому, що направить численні запити від імені депутата, щодо неправомірних дій правоохоронних органів. Як заявив Бедринець, запити створять сильний тиск на органи попереднього розслідування, в результаті чого продовжувати справу буде важко.

  За представлену допомогу, знайомий пообіцяв помічникові народного депутата суму в обсязі 150 тисяч гривень.

  У період з 19 по 25 травня минулого року кошти в обсязі 150 тисяч 500 гривень були перераховані на рахунок Бедринець. Пізніше, 17 травня на адресу міністра внутрішніх справ були направлені численні запити, які вказували про неправомірність дій співробітників поліції.

  Відбувся обшук Бедринець, в результаті якого було вилучено паспорт Угорщини, 7 тисяч доларів і багато інших посвідчень. Після цього він уклав угоду із прокурором Закарпатської області – Сергієм Малицьким та за одержання неправомірної вигоди для себе за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення особою отримав тільки штраф – 12 750 грн.

  Рішення суду щодо сплати штрафу Іваном Бедринцем

  Повне рішення суду можна переглянути у реєстрі судових рішень.

  Варто додати, що Іван Бедринець у попередньому скликання Верховної ради був теж помічником, всім відомій – Партії Регіонів.

  Скрін із сайту ПОСІПАКИ

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх