Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Тернополі розгорівся черговий будівельний скандал

Тернопіль

У Тернополі розгорівся черговий будівельний скандал

У жителів Тернополя постійно з’являються скарги на забудовників та будівництво у самому центрі міста. Ось, і виник черговий “будівельний” скандал пов’язаний із забудовою поблизу залізничного вокзалу.

В центрі Тернополя, поблизу зал. вокзалу зведено великий дерев’яний паркан, біля його уже вмостилася “будка”. Близько тижня тому в місті з’явилися чутки, що на площі поблизу вокзалу мають збудувати новий торговельний центр. Серед незадоволених та обурених цим будівництвом та чутками, зокрема, жителі будинку по вул. Богдана Хмельницького, 14. Саме навпроти цього будинку і ведеться будівництво.

будівельний скандал

Тут і далі – всі фото Марії Бойко, “Тернопільська липа”

Після появи паркану, тернополяни встигли провести протестну акцію, але огорожа залишилася стояти на місці.

Будинок за адресою вул. Хмельницького, 14, дуже старий, має комунікації часів підпорядкування міста Австрії. Жителі переймаються, що будинок, внаслідок будівництва по сусідству просто розвалиться.

За деякими припущеннями, до будівництва має причетність директор ПП “Майдан Привокзальний”. Зокрема на мітингу, що проводили жителі, документи на право забудови ніхто не пред’являв, як повідомляють місцеві жителі. Наразі здаватися тернополяни не збираються.

новини Тернополя

До місцевої влади уже надійшло немало повідомлень та скарг на будівництво.

новини Тернополя

Справедливим залишається питання, яке ставить журналіст Марія Бойко, видання ТЛ: місцеві чиновники нічого не знають про стан справ у місті… А, можливо, чиновники просто не хочуть щось пояснювати звичайним жителям Тернополя.

новини Тернополя

Сайт громадської журналістики

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх