Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Стрию міліція затримала бандформування із шести осіб

крадіжка, злодій, злочинець, грабіжник
Головне зображення ілюстраційне

Львів

У Стрию міліція затримала бандформування із шести осіб

Львівські правоохоронці затримали бандформування з 6 чоловік. Чоловіки віком 20-36 років є мешканцями Стрия, що у Львівській області. Більше половини з них раніше були судимі.

У послужному списку злочинців ряд тяжких злодіянь з використанням зброї. Серед них – грабіж, розбій, обкрадання квартир та авто.

Про арешт повідомила прес-служба УБОЗу Львівщини.

В момент затримання злочинці чинили супротив, використовуючи зброю, а також спробували зникнути за допомогою двох авто. У спецоперації з їх затримання взяли участь також інспектори державтоінспекції, які при зупинці автотранспорту зловмисників були змушені застосувати зброю та стріляти по колесам. Але навіть після того, як авто зупинилося, злочинці опиралися, блокували дверцята автомобіля та намаглися пустити в хід зброю.

Проте затримання обійшлося без жертв, бандитів заарештували, зброю відібрали.

Серед “справ” бандформування, зокрема, були розбійні напади на склади, офіси, ломбард. Останній вони пограбували на загальну суму понад 350 тис. грн.

Зараз продовжується слідство, міліція намагається скласти повну картину діяльності збройного формування. Встановлюються спільники та жертви злочинців. Скоріше за все, розбійники ще не скоро опиняться на свободі.

 

Сайт громадської журналістики

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх