Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  документ підпис угода
  Головне зображення ілюстративне

  Новини

  У Рівненських студентів вимагають “липу”

  Рівненських студентів змушують приносити “липові” довідки про працевлаштування. Про це повідомляють студенти бюджетної форми навчання Рівненського державного гуманітарного університету, яким до 1 травня потрібно здати такі довідки у відділ працевлаштування даного університету.

  Як коментує цю ситуацію Світлана Левицька, голова Постійної комісії Рівненської обласної ради з питань освіти, науки, культури та духовності, довідку про працевлаштування студента ВНЗ може вимагати у випадку, коли даний студент відмовився від направлення на роботу в бюджетній установі.

  У Рівненських студентів вимагають “липу”. А тим часом, студенти заперечують факт існування таких направлень. Ось – уривок з розмови зі студенткою РДГУ, яка висловила бажання залишатись “інкогніто”:

  – А тобі офіційно уже пропонували працевлаштування в бюджетній установі (школі, вузі, тощо)?

  – Ні. Вони направлення дають лише на закарпатські села, куди ніхто не хоче їхати. А в нашому місті взагалі немає запитів на нашу спеціальність.

  – Тобто тобі взагалі ніякого направлення не давали?

  – Не давали, бо їх немає. Тому нам і треба “липу”, що ми до них не маємо діла, що ми самі собі знайшли роботу.

  Звертаємо увагу на те, що дівчина звинувачує владу, “яка нічого не робить“, і вважає, що легше “здати її (довідку – авт.)“, але при цьому стверджує, що “всі випускники університетів роблять такі довідки” і “це питання треба піднімати на рівні України, а не одного університету“. Звідки їй відомі ці факти, студентка не повідомляє.

  Редакція Kolona.net сподівається на відповідну реакцію компетентних органів і розраховує на законне вирішення проблеми, що склалась упродовж багатьох років.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх