Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Львові зустрінуться міністри оборони Канади та України

Harjit Singh Sajjan, Міністри оборони Канади та України

Львів

У Львові зустрінуться міністри оборони Канади та України

Міністри оборони Канади та України зустрінуться в одному з військових навчальних закладів Львова. Мета зустрічі 15 березня – знайомство з українськими тренувальними методиками.

Міністри оборони Канади та України будуть знайомитися з роботою та навчально-тренувальною базою одного з центрів Нацакадемії сухопутних військ України. Разом вони завітають до миротворчо-безпекового центру на базі академії, що має статус міжнародного і носить ім’я гетьмана Сагайдачного.

Harjit Singh Sajjan (Харджит Синх Саджан), міністр нацоборони Канади, зокрема, познайомиться з роботою центру лазерно-імітаційного комплексу, де відтворюються бойові дії. Тренування в ньому відбуваються за участі тренерів та інструкторського складу із Канади.

Також канадському чиновнику продемонструють показові стрілкові тренування та надання медичної допомоги в польових умовах.

Варто нагадати, що Саджан проведе в Україні понад три доби – з 14 по 17 березня. Його візит дозволить налагодити взаємодію українського та зарубіжного, зокрема канадського, військово-оборонних комплексів. Насамперед ідеться про інструкторів та військових експертів, які вже активно відвідують Україну, аби поділитися досвідом світових військових освітніх методик.

Відкрити матеріал
Коментарі
Загрузка...
Вверх