Колона – Cайт громадської журналістики

У Львові знайшли розповсюджувача наркотиків

Працівники Першого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України затримали чоловіка, котрий мав при собі два види наркотиків – субутекс та амфетамін.

До правоохоронців надійшла оперативна інформація, що у Франківському районі міста Львова у приміщенні однієї з державних лотерей зловмисник організував збут наркотичних засобів відвідувачам закладу. За виручені кошти від продажу наркотичних засобів він грав в  азартні ігри.

Оперативники встановили особу розповсюджувача наркотиків – ним виявився 43-річний львів’янин. Під час поверхневого огляду поліцейські виявили та вилучили у нього двадцять доз амфетаміну та п’ять доз субутексу. Вартість вилученого за цінами “чорного ринку” становить півтори тисячі гривень.

Вилучені нарковмісні препарати відправлені на експертизу, вирішується питання про кваліфікацію цього злочину згідно норм Кримінального кодексу України. Також правоохоронці виявляють канали надходження наркотичних засобів до зловмисника та встановлюють усіх осіб, причетних до скоєння злочину.

Exit mobile version