Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Регламент Рівнеради уже готовий – лишилося проголосувати

Зображення з Google Карт

Західна Україна

Регламент Рівнеради уже готовий – лишилося проголосувати

Останні правки, які внесли в документ, тепер лишилось тільки оформити. Регламент Рівнеради на 80% готовий, решта – на розгляд сесії.

Новий регламент Рівнеради, який розробляють, починаючи із січня 2016 року, сьогодні зазнав останніх суттєвих правок, якщо не рахувати суперечливих питань, які розглядатимуть безпосередньо на сесії 12 травня.

Сьогодні, 6 травня, як і попереднього дня Володимир Хомко не зміг дочекатися кінця обговорення – через справи. Як пояснив він учасникам сьогоднішнього обговорення, його вже чекає багато людей.

[infobox style=’regular’ static=’1′]Читайте також: Депутати Рівнеради обговорюють регламент без участі мера[/infobox]

Але найважливіші питання таки встигли розглянути. Зокрема до таких варто віднести питання візування документів. Щоправда остаточного рішення щодо відповідних пунктів регламенту не прийняли – депутати змушені будуть ще й на сесії обговорити, хто повинен візувати проекти рішень перед тим, як голосувати їх в раді.

Зокрема, як наголошує голова регламентної комісії Олександр Чубай, існує небезпека порушення закону, пов’язана з візуванням проектів рішень міськради представниками великої кількості структур. Він додав, що міськрада уже неодноразово порушувала закон, коли, наприклад, податковим чи іншим органам направляли проекти для візування, при тому, що вони не мають таких повноважень.

У свою чергу лобістами великої кількості віз на документах виступають заступники міського голови. Зокрема, Сергій Васильчук вважає, що на проектах рішень, які стосуються окремих підприємств, установ та організацій, мають стояти візи їхніх керівників. Крім цього, за словами Васильчука, документи повинні візувати начальники профільних управлінь, а також заступники мера, що займаються цими напрямками.

Власне, ці питання і ряд інших будуть обговорювати уже на сесії. За словами голови регламентної комісії, частину обговорених рішень (близько 80%) прийматимуть голосуванням єдиним пакетом, а окремі пункти, щодо яких учасники обговорення не змогли знайти спільної мови, будуть по одному розглянуті та проголосовані 12 травня.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх