Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

У Львові вперше відбудеться Міжнародний фестиваль української ретро-музики

Львів

У Львові вперше відбудеться Міжнародний фестиваль української ретро-музики

29 травня у Львові  вперше відбудеться Міжнародний фестиваль української ретро-музики імені Богдана Весоловського.

Фестиваль української ретро-музики почнеться в музеї етнографії, який знаходиться на проспекті Свободи, 5. О 12 годині там представлять виставку «Повернення Богдана Весоловського». На ретро-виставці покажуть львів’янам унікальні експонати: оригінали листів композитора, пісенні ноти, сімейні фото та багато іншого.

ФОТО: (dyvys.info)

– На батьківщині митця, у місті Стрий, в день його народження охочі танцюватимуть танго біля його оселі. Після цього у Міському будинку культури відбудеться відкриття фестивалю. – зазначають організатори.

За програмою заходу планується проведення пісенного конкурсу молодих виконавців, мета якого поширити пісні української ретро-музики та відкрити нові молоді таланти. Судитиме конкурс видатний український співак, що проживає у Великобританії – Володимир Луців. В пісенному конкурсі візьме участь близько 34 учасників. Серед яких не лише українці, а й гості з Канади.

Родзинкою фестивалю є гала-концерт – 1 червня у Львівській Опері та 3 червня у Київському театрі оперети. Присутні зможуть почути голос як відомих вітчизняних виконавців, так і зарубіжних. Обидва концерти вестиме усім відома ведуча телеканалу 1+1, Соломія Вітвіцька.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top