Колона – Cайт громадської журналістики

У Чернівцях відмінили обов’язкові допорогові закупівлі через систему ProZorro

Чернівці

На сесії Чернівецької міськради депутатами було проголосовано за пропозицію відмінити обов’язкове використання конкурентних торгів в системі ProZorro при закупівлі робіт, товарів і послуг на допорогових сумах.

Дана пропозиція була від Юрія Буреги з фракції «Батьківщина», її підтримали 26 депутатів міської ради з 31 присутніх на сесії. Про це пише сайт громадської журналістики з посиланням на інформацію dozorro

Аргументував Бурега свою пропозицію тим, що скоро буде закінчуватися будівельний сезон і є велика кількість невикористаних коштів.

Згідно слів депутата вище згадана відміна буде діяти до 31 грудня 2018 року. Поки що інші деталі прийнятого рішення не відомі, адже не було проведено громадського обговорення та обов’язкової публікації за 20-денний строк до проведення сесії. Тому з усіма деталями прийнятого рішення можна буде ознайомитися після оприлюднення уже проголосованого рішення на сайті міської ради.

Нагадаємо, що нещодавно голосуванням 29 депутатів було припинено повноваження міського голови Чернівців Олексія Каспрука. Сайт громадської журналістики також писав про те, як Олексій Каспрук виконував свої обіцянки.

Exit mobile version