Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Тернопіль потемки: нічний велоквест проведуть в Тернополі

Головне зображення ілюстративне

Культура

Тернопіль потемки: нічний велоквест проведуть в Тернополі

Наступними вихідними, в ніч з 16 на 17 квітня заплановано провести нічний велоквест в Тернополі. Запрошуються команди і з інших міст.

Організатори обіцяють оригінальний нічний велоквест велику кількість контрольних точок, тому команди учасники змушені будуть двічі подумати над планом свого маршруту.

Нічний Тернопіль За задумом організаторів точок буде більше, ніж можна буде знайти за час, відведений для квесту. На проходження максимальної кількості контрольних точок дається лише дві з половиною години.

Основне завдання, яке ставлять перед майбутніми переможцями, – набрати максимальну кількість балів. При цьому контрольні точки будуть оцінюватись в 1 або 2 бали, залежно від відстані до них. Точки, які будуть в радіусі 6-8 кілометрів будуть важити значно менше – 1 бал, а точки за межами цього кола будуть коштувати 2 бали. Щоб підтвердити проходження точки потрібно сфотографуватися в ній.

До участі запрошуються команди у складі 2-3 людей. Допускаються тільки повнолітні. Передбачено окрему категорію для учасників з інших міст – “гості міста”. Обов’язково – взяти з собою велосипед та прилади для зйомки.

Детальніше дізнатися про квест можна прочитавши регламент, а зареєструватися можна за допомогою цієї Google-форми.

Відкрити матеріал
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх