Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Тернопіль отримає дві розумні зупинки – ЗМІ

Тернопіль отримає дві розумні зупинки - місцеві ЗМІ
Головне зображення ілюстративне

Тернопіль

Тернопіль отримає дві розумні зупинки – ЗМІ

Розумні зупинки в Тернополі з’являться завдяки добрій волі місцевих депутатів, що погодились виділити кошти на проект.

Розумні зупинки запрацюють уже цього року. Як написали місцеві ЗМІ, бюджет розпрощається із 74 тисячами гривень, щоб проект став реальністю.

По виділення коштів на розумні зупинки до депутатів зверталися самі тернополяни, оскільки відомо, що в Києві проект має успішний досвід. Авжеж, адже на таких зупинках є все, що потрібно сучасній людині, – безоплатний Wi-Fi, девайси для заряджання будь-яких ґаджетів і табло з оперативною картою руху громадського транспорту.

Одна із зупинок матиме дещо більш функціональне табло та захищений корпус. Обладнання іншої ж частково розмістять в приміщенні магазину, що знаходиться на місці встановлення, відтак за неї з бюджету доведеться віддати за неї вдвічі менше грошей.

Про впровадження розумних зупинок до міської ради писали мешканці Тернополя. Для цього, як зазначають в апараті Тернопільради, мешканці міста теж пішли більш інноваційним шляхом, подавши електронне звернення.

З листопада 2015 року колективне звернення отримало голоси, а місцеві обранці проголосували за те, щоб встановити 2 зупинки.

Зазначимо, що розумні зупинки розмістять в центрі міста (зупинки “Кооперативний коледж” та “Центр”).

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх