Колона – Cайт громадської журналістики

Театрала звільнили з Волинського театру і він створює власний

Луцьк замок

Художній керівник Петро Ластівка збирає власну трупу акторів. Театрала звільнили, як він говорить, “бо був вимогливим”.

Театрала звільнили з посади художнього керівника Волинського театру, і тому він створює власний театр. Про конфлікт між художнім керівником Петром Ластівкою та акторами стало відомо близько місяця тому.

Петра Ластівку, постановника шекспірівської комедії “Приборкання норовливої” та вистави “За двома зайцями” Волинського театру, звинуватили у фінансових махінаціях, які стосувалися діяльності нинішньої адміністрації.

За словами художнього керівника, причина таких заяв керівництво театру у тому, що він почав втручатися у фінансові зловживання, які вже мали місце в театрі. Трудовий колектив театру налаштували проти нього, в результаті чого його і було звільнено.

Петро Ластівка заявив, що це не зупинить його діяльність, і він уже почав збирати власну трупу акторів. Також театрал заявляє, що однією з причин звільнення була його висока вимогливість і небажання деяких акторів театру працювати наповну. Назвавши Волинський театр “зачмиханим болотом” театрал заявив, що більше не повернеться туди із власною трупою буде гастролювати Україною.

Exit mobile version