Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Священик затриманий за водіння напідпитку на Закарпатті

Головне зображення ілюстративне

Ужгород

Священик затриманий за водіння напідпитку на Закарпатті

Священик, який керував автомобілем фольксваген у нетверезому стані, був затриманий полісменами на Свалявщині.

Священик відвідав один з барів на Свалявщині, де вживав міцний алкоголь. Люди, які стали “очевидцями гріхопадіння” зателефонували до поліції, щоб запобігти можливим наслідкам.

Проте священик при появі оперативної групи поліції швидко втік, сівши за кермо свого авто. Поліція вирішила затримати священнослужителя. В результаті йому не вдалося втекти надто далеко, ніхто при цьому не постраждав.

Священик, як виявилося, має парафію на Перечинщині. Ймовірно, відчуваючи свою безкарність він неодноразово порушував закон, сідаючи за кермо п’яним. Адже навіть приїзд оперативників на місце розпивання не зупинив його від того, щоб сісти за кермо.

Після затримання любитель господа та “зеленого змія” отримав адмінпротокол. Тепер до земних гріхів людини, що носить рясу, додасться іще і ст. 130 КУпАП. Яким чином це відобразиться на його подальшій долі в рядах церкви – наразі невідомо.

Нагадаємо, що віднедавна на території Закарпаття діє декілька мобільних груп швидкого реагування. На Свалявщині працює 2 з них. Це, зокрема, дозволило запобігти низці правопорушень.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх