Колона – Cайт громадської журналістики

Доходи Ігоря Кондро: Доходи головного податківця Львівщини

За інформацією від оприлюдненій в е-декларації, загальний дохід голови ДФС Львівської області Ігоря Кондро, складає 208 тисяч  669 гривень, 206 тисяч з яких становить заробітна плата, а півтори тисячі – дохід від занять професійною діяльністю. Саме таку суму Кондро зазначив у своїй декларації за 2017 рік.

Як зазначено в декларації, Ольга Ціцік, дружина Кондро, за 2017 рік отримала близько 10 тисяч гривень допомоги на дитину.

Також чиновник використовує квартиру у Львові, площа якої становить 142,5 квадратних метрів. Належить дана квартира Ганні Кондро. Дружина чиновника зазначила в декларації, що володіє квартирою у Львові, площа якої становить 86,1 квадратних метрів.

Чиновник близько двох років користується транспортним засобом BMW 520D, який був випущений у 2011 році. Авто належить Володимиру Кондро, а його вартість становить понад 350 тисяч гривень.

Фото із сайту – Livemint

Банківських рахунків керівника фіскальної служби Львівської області помічено не було, але посадовцем було задекларовано готівку в розмірі 170 тисяч гривень, 23 тисяч євро та 65 тисяч доларів.

Про маніпуляції із деклараціями у роки, коли подавались паперовий документ 2016 та 2017 року Ігорем Кандро писали “Наші грші”.

Exit mobile version