Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Екс-начальник реєстраційної служби був засуджений на 5 років
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Екс-начальник реєстраційної служби був засуджений на 5 років

  У прес-службі прокуратури Тернопільської області повідомили, що колишній начальник служби юстиції на Тернопільщині був засуджений на строк до 5 років. Причиною ув’язнення було вимагання хабара, розміром 44 тисячі гривень. Про це пише zik.

  Офіційно було підтверджено, що під час здійснення державної реєстрації договорів, які стосуються оренди земельних ділянок, екс-начальник вимагав хабар.

  Як зазначає прокуратура, при подачі договорів фермером, колишній начальник служби юстиції відмовлявся їх реєструвати доти, доки фермер не виплатить особисто йому хабар, розміром 44 тисячі гривень. Арешт посадовця, який порушив закон, відбувся саме в той момент, коли посадовець отримував незаконні кошти.

  Цією справою зайнявся Тернопільський міськрайонний суд. За рішенням суду, посадовця було засуджено на 5 років ув’язнення. Також усе майно обвинуваченого було конфісковано. Судом було вирішено те, що після звільнення посадовця з ув’язнення, йому заборонено протягом трьох років займати посади в органах державної влади.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх