Колона – Cайт громадської журналістики

Снігопад на Львівщині (ФОТО) – ДСНС передає штормове попередження

В ніч на 25 квітня Львівщина потрапила під снігопад. Під сніговими заметами опинилися будинки та цвіт дерев.

Снігопад у ніч на 25 квітня накрив окремі населені пункти Львівщини. Різке похолодання та зміна погодних умов змусили Державну службу з надзвичайних ситуацій вдатися до невідкладних дій, адже наразі існує можливість різкого погіршення погодних умов на всій території Львівської області та сусідніх із нею областей.

Сьогодні зранку місцеві видання повідомляли про те, що снігопадом накрило кілька сотень будинків, а також дерева, що в цю пору року вже встигли розквітнути. Це, зокрема, може позначитися на врожаях фруктово-плодових дерев. В мережі також з’явилися десятки фото засніжених садів та дерев.

Метеорологи повідомляють також про погану видимість на дорогах та густий туман, що будуть можливими в темну пору доби. Синоптики прогнозують, що через деякий час погода стабілізується, але впродовж двох-трьох днів Галичина зазнаватиме похолодання.

Крім Львівщини снігопадами цієї ночі відзначилися і Карпати, для яких, щоправда, така погода більш звична навіть весною. У вівторок продовження похолодання прогнозують на Хмельниччині, Тернопільщині та Закарпатті.

Exit mobile version