Колона – Cайт громадської журналістики

Скільки заробили прокурори Рівненської обласної прокуратури

Скільки заробили прокурори Рівненської обласної прокуратури

Сайт громадської журналістики проаналізував декларації прокурорів Рівненської обласної прокуратури. Наразі проаналізовано декларації за 2014 рік. Журналісти kolona.net знають скільки заробили прокурори, і діляться інформацією із своїми читачами.

Заступник прокурора Рівненської області Олександр Таргоній не володіє транспортними засобами проте члени його сім’ї володіють двома автомобілями марки TOYOTA, а ще один заступник, Євген Рябий, їздить на “жигулі”в той час як у власності його сім’ї знаходиться HYUNDAY TUCSON.

Очільник прокуратури Рівненської області – Ковальчук Анатолій в декларації за 2014 рік вказав найбільшу суму власного сукупного доходу 207 655 гривень. Понад 145 тисяч його доходу склала зарплата, інша ж частина його доходу становила 62 211 грн отримані як дарунки, призи, виграші.

Головний прокурор Рівненської області володіє автомобілем Lexus RX-350, 2011 року випуску, та житловим будинком площа якого становила 222 квадратних метра.  Крім цього у власності Анатолія Дмитровича знаходиться дві земельні ділянки площею 1 600 та 40 кв.м..

В членів сім’ї декларанта дохід вказано 98 870 гривень доходу, який був отриманий від підприємницької діяльності. У їх власності вказано житловий будинок, три земельні ділянки площа яких 2 400, 1 200 та 444 квадратних метрів, є також інше нерухоме майно.

До призначення на посаду прокурора Рівненської області працював на різних посадах в органах прокуратури Полтавської області, зокрема і заступником прокурора Полтаської області.

Романчук Павло – перший заступник прокурора Рівненської області,  за  2014 рік отримав 175 080 грн. власного сукупного доходу. З цієї суми 125 080 грн., – зарплата, а 50 000 грн., – дохід від відчуження майна. З нерухомого майна в декларанта вказано квартиру площею 68 квадратних метрів та гараж.

Дохід членів сім’ї склав 60 232 гривні і повністю складався з зарплати.

У власності членів сім’ї вказаний автомобіль Mercedes-Benz, 2008 року випуску.

До призначення на нинішню посаду, Павло Іванович, працював прокурором Сарненського району.

Боровик Андрій – заступник прокурора Рівненської області, в декларації про майно та доходи за 2014 рік вказав 171 402 гривні доходу. Майже весь дохід склала зарплата – 171 002 гривні, і 400 грн. отримано як дивіденти чи проценти. Транспортних засобів чи іншої нерухомості в декларанта не вказано.

На рахунках у банках в Андрія Володимировича знаходиться 18 500 та 50 000 гривень. А його добровільне страхування склало 5 000 грн..

У дружина та сина в декларації доходу не вказано, проте вони є власниками автомобіля TOYOTA CAMRY, 2012 року випуску, квартири площею 80,3 квадратних метри, земельної ділянки площа якої 0,0014 га., та іншого нерухомого майна.

Боровик Андрій в органах прокуратури працює з 2006 року, до призначення на нинішню посаду обіймав різні посади в прокуратурі Рівненської області.

Ще один заступник прокурора Рівненської області – Таргоній Олександр, задекларував 165 040 гривень власного доходу. За 2014 рік зарплата Олександра В’ячеславовича становила 164 540 грн., інші ж 500 гривень записані в графі дарунки, призи, виграші, проте додатково вказано «профсоюз».

Дохід сім’ї правоохоронця склав 35 443 гривні, і складався з страхових виплат, та виплат по догляду за дитиною.

Заступник прокурора не володіє жодним транспортним засобом, навідміну від членів сім’ї у власноті  яких вказано два автомобілі Тойота Ленд Крузер 200, 2008 року випуску, Тойота Прадо 120, 2007 року випуску.

Незважаючи на те що транспортними засобами прокурор не володіє, в його декларації вказано добровільне страхування на автомобіля на суму 2 970 гривень

Нещодавно на прес-конференції Андрій Боровик повідомив що його намагалися побити під час одного з обшуків.

Щодо нерухомого майна то у власності Таргонія Олександра знаходиться дві квартири площа яких 138 та 65 кв.м.. У власності сім’ї також вказано дві квартири та земелна ділянка площею 600 кв.м..

На посаду прокурора Рівненської області призначений в серпні минулого року, до цього працював на різних посадах  прокуратури в Рівненській області, Генеральній прокуратурі України, а останнім місцем роботи було в Хмельницькій області, де також працював заступником прокурора.

Після звільненя Сергія Кубрака з посади прокурора Рівненської області деякий час виконував його обов’язки.

Рябий Євген котрий займає посаду заступника прокурора Рівненської області, в 2014 році отрмав зарплату у розмірі 118 424 гривні. Дохід його сім’ї був більшим і становив 249 009 гривень.

Євген Ігорович є власником легкового автомобіля ВАЗ – 2107, а у членів сім’ї декларнта серед транспортних засобів вказано  HYUNDAY TUCSON, 2008 року випуску.

Правоохоронець володіє двома квартирами площа яких становить 75 та 26 «квадратів», та іншим нерухомим майном.

Сім’я заступника прокурора також володіє двома квартирми площі яких 94,1 та 15,5 квадратних метрів, крім цього у їх власності також вказаний гараж.

Євген Рябий в органах прокуратури з 2006 року, до призначення на нинішню посаду працював на різних прокурорсько-слідчих посадах у Тернопільській, Львівській та Рівненських областях.

Наприкінці березня громадські активісти Рівного провели жартівливу акцію біля Рівненської обласної прокуратуриАкція проводилася через тиск Генеральної прокуратури на «Центр протидії корупції» яку очолює рівнянин Віталій Шабунін. 

А уже 30 березня громдські активісти Рівного оприлюднили звернення до Адміністрації Президента України, Верховної Ради України та Генеральної прокуратури в якій висунули низку умов, серед яких є: публічне обговорення нового Генерального прокурора України та розслідування проти осіб які чинять тиск на громадські організації. Копію звернення дивіться за посиланням.

31 березня, громадські активісти Віталій Примак та Андрій Логащук подали на сесії міської ради звернення до Презитдента та Верховної Ради України, щодо прозорого призначення Генпрокурора. Майже усі депутати міської ради Рівного підтримали відповідне звернення від імені Рівненської міської ради..

Далі буде…

Exit mobile version