Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Колишній головний архітектор Рівного Сергій Семенець помер

Сергій Семенець помер в лікарні через місяць після побиття

Рівне

Колишній головний архітектор Рівного Сергій Семенець помер

Сергій Семенець помер після тривалого перебування в лікарні. Причиною смерті стало жорстоке побиття, він отримав невиліковні травми голови.

Сергій Семенець помер у відділенні лікарні, де перебував упродовж останнього місяця після побиття. Нагадаємо, що в ніч на 17 березня близько 22:00 Сергія Семенця було побито поблизу власного будинку в селі Зоря, що недалеко від міста Рівне.

Його побиття відразу пов’язали з професійною діяльність, в ЗМІ навіть звучали деякі натяки на можливих зацікавлених в побитті Семенця осіб, проте конкретних обвинувачень не було. Розслідування поліції також не дало наразі жодного результату, винних у побитті до відповідальності не притягнули – особи, які здійснили напад на архітектора, встановлені, на жаль, не були.

Перед смертю 55-річного чоловіка уже встигли відключити від системи життєзабезпечення, і він якийсь час навіть був при тямі і міг частково спілкуватися із рідними. Проте покращення було тимчасовим – рівненські лікарі не змогли зарадити чоловіку, у якого крім черепно-мозкового ушкодження було виявлено сліди великої внутрішньої кровотечі та деякі інші ускладнення.

Поховають Сергія Семенця згідно із рішенням родини у вівторок, 19 квітня.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top