Колона – Cайт громадської журналістики

Скільки та куди направляють депутатські запити мажоритарники Львівщини

мажоритарники Львівщини

Журналіст сайту громадської журналістики дослідив тему депутатських запитів серед депутатів мажоритарників Львівщини. Мажоритарники Львівщини найбільше запитів направляли до керівників міністерств та відомств. З 12 депутатів всього один направив депутатський запит до Президента.

Депутатський запитвимога народного депутата, народних депутатів чи комітету Верховної Ради України, яка заявляється на сесії Верховної Ради України до Президента України, до органів Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України, до керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ і організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, дати офіційну відповідь з питань, віднесених до їх компетенції.

Найбільшу кількість депутатських запитів серед депутатів-мажоритарників Львівщини подав Дмитро Добродомов, всього він направив 280 запитів, з них до місцевих органів влади і управлінь – 114, керівникам міністерств і відомств – 94, Кабінету Міністрів України – 44, Генеральному прокурору – 25. Ще по-одному запиту від депутата було направлено до голови Верховної Ради, комітету Верховної Ради України з питань бюджету та комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

З усіх запитів, що подавав Добродомов розглянуто 276, інші знаходяться у стадії розгляду.

Михайло Бондар подав 209 депутатських запитів, з них 93 до місцевих органів влади і управління. Трохи менше запитів від депутата було направлено до керівників міністерств та відомств – 82. До КМУ Бондар направив 27 запитів, а Генеральному прокурору – 5. Ще по-одному запиту було направлено до голови ВРУ та комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

З усіх запитів Бондара розглянуто 205.

По 157 депутатських запитів направили Володимир Парасюк та Ярослав Дубневич.

Володимир Парасюк до керівників міністерств і відомств направив 86 запитів. По 22 депутатських запитів Парасюк направив до КМУ, генеральному прокурору, місцевим органам влади і управлінням. Ще чотири запити від депутата отримала Голова ВРУ, та один запит комітет Верховної Ради України з питань бюджету.

З усіх запитів Парасюка розглянуто 149, інші у стадії розгляду.

Більшу половину своїх депутатських запитів Ярослав Дубневич направив до керівників міністерств та відомств – 92. До КМУ Дубневич направив 32 запити, місцевим органам влади і управлінням – 21, Генеральному прокурору України – 10. По-одному запиту Дубневич направив до уповноваженого з прав людини та комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.

З усіх направлених запитів Дубневича розглянуто 155.

Єдиним депутатом серед мажоритарників Львівщини, який направив депутатський запит до Президента України є Тарас Батенко. Загальна кількість усіх його депутатських запитів становить 148. З них до керівників міністерств та відомств – 60, Кабінету Міністрів – 39, місцевим органам влади – 26, Генеральному прокурору – 22.

Усі запити, які направляв Батенко розглянуті.

Андрій Лопушанський направив 141 депутатський запит. Майже половина з них були до керівників міністерств та відомств – 68. Щодо інших запитів Лопушанського то до місцевих органів влади та управлінь депутат направив 36 запитів, до КМУ – 33, Генеральному прокурору 2. По-одному запиту отримали уповноважена з прав людини та комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

Не розглянутими є 10 запитів від депутата, 131 запит – розглянуто.

Депутат Олег Мусій направив 69 депутатських запитів. З них 32 до керівників міністерств та відомств, до КМУ – 23, Генеральному прокурору – 9, місцевим органам влади і управлінням – 4. Один запит Мусій направив до уповноваженої з прав людини.

З усіх запитів Мусія розглянуто 66, інші знаходяться у стадії розгляду.

На один депутатський запит менше від Олега Мусія направила Оксана Юринець. До керівників міністерств та відомств Юринець направила рівно половину від усіх своїх запитів – 34. До Кабінету міністрів України – 20, місцевим органам влади і управлінням – 7, Генеральному прокурору – 5. По-одному запиту від Оксани Юринець надходило і до комітету ВРУ з питань культури і духовності та до уповноваженої з прав людини.

Усі депутатські запити Юринець розглянуті.

Богдан Дубневич направив 46 депутатських запитів, з них 22 до керівників міністерств та відомств, місцевим органам влади і управлінням – 13, КМУ – 7, Генеральному прокурору – 2. Ще по-одному запиту від Богдана Дубневича отримали уповноважена з прав людини та комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

Усі запити Дубневича розглянуто.

Депутат Андрій Кіт направив 38 депутатських запитів, з них до керівників відомств та міністерств 18, КМУ – 9, Генеральному прокурору – 6, місцевим органам влади і управлінням – 3. Один запит Кіт направив до уповноваженої з прав людини та один до комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.

Усі запити депутата розглянуто.

Богдан Матківський загалом направив 36 депутатських запитів, з них до керівників відомств та міністерств – 15, КМУ -12, генеральному прокурору – 6, місцевим органам влади і управлінням – 3.

Усі запити Матківського розглянуті.

Найменшу кількість депутатських запитів серед депутатів-мажоритарників Львівської області направила Ірина Подоляк. З 20 її запитів, до керівників міністерств та відомств було направлено 9 запитів, до кабінету Міністрів України – 8, Генеральному прокурору -3.

Усі запити Подоляк розглянуто.

Уся інформація, яка використовується у статті та стосується депутатських запитів вказана станом на 19 березня 2018 року.

Exit mobile version