Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  депутати-мажоритарники Івано-Франківської області
  Головне зображення сайту Колона

  Івано-Франківськ

  Скільки і куди направлють запити депутати-мажоритарники Івано-Франківської області

  Журналісти сайту громадської журналістики проаналізували, як депутати-мажоритарники Івано-Франківської області подають депутатські запити, та куди вони їх направляють.

  Взагальному депутати-мажоритарники Івано-Франківської області на сімох подали 337 депутатських запитів. Це на чотирнадцять запитів більше ніж один депутат-мажоритарник з Рівненщини, та лише на п’ятдесят більше ніж п’ятеро депутатів з Волині.

  Депутатський запитвимога народного депутата, народних депутатів чи комітету Верховної Ради України, яка заявляється на сесії Верховної Ради України до Президента України, до органів Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України, до керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ і організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, дати офіційну відповідь з питань, віднесених до їх компетенції.

  Лідером серед депутатів-мажоритарників Івано-Франківської області по кількості поданих депутатських запитів є Юрій Дерев’яненко. Всього депутат направив 117 депутатських запитів, з них до Кабінету Міністрів України – 50, керівникам міністерств і відомств України – 46, Генеральному прокурору України – 11. Ще по п’ять депутатських запитів від Дерев’яненка отримали місцеві органи влади і управління, та голова Верховної Ради України, керівники комітетів Верховної Ради України.

  З усіх запитів Дерев’яненка розглянуто 116, один запит знаходиться в стадії розгляду.

  Юрій Дерев'яненко депутатські запити

  Юрій Тимошенко направив 74 депутатських запити. З них до курівників міністерств і відомств України – 40, місцевим органам влади і управління -14,  Генеральному прокурору України – 11, КМУ – 9. Тимошенко не подав жодного запиту до Голови ВРУ, керівників комітетів ВРУ та Президента України, до речі до останнього не подав запит жоден депутат-мажоритарник Івано-Франківської області.

  У стадії розгляду знаходиться 3 депутатських запити Тимошенко, інші розглянуто.

  Юрій Тимошенко депутатські запити

  Юрій Соловей направив 52 депутатських запити, з них трохи більше половини були до керівників міністерств і відомств – 27, до КМУ – 13, місцевим органам влади і управління – 9, Генеральному прокурору України – 3.

  З усіх запитів депутата розглянуто 49, інші запити у стадії розгляду.

  Юрій Соловей депутатські запити

  Тридцять п’ять депутатських запитів направив Михайло Довбенко, з них 19 до керівників міністерств і відомств України. До КМУ Довбенко направив 11 запитів, генеральному прокурору України – 2. По Одному запиту від Довбенка отримали Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Донецька обласна державна адміністрація.

  З усіх запитів депутата розглянуто 34.

  Михайло Довбенко депутатські запити

  Олександр Шевченко скористався правом направити депутатський запит 34 рази, з них до керівників міністерств і відомств – 14, до КМУ – 11, Генеральному прокурору України – 7, до місцевих органів влади і управління -2.

  Усі запити Олександра Шевченка розглянуто.

  Олесандр Шевченко депутатські запити

  Віктор Шевченко направив 16 запитів. Половину з своїх запитів депутат направив до керівників міністерств і відомств України. ще п’ять запитів було направлено до КМУ, Генеральному прокурору України -1, та один запит від депутата отримало управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

  Усі депутатські запити Віктора Шевченка розглянуто.

  Віктор Шевченко депутатські запити

  Найменшу кількість запитів серед депутатів-мажоритарників Івано-Франківської області направив Анатолій Дирів. Загальна кількість депутатських запитів Диріва – 9, сім з них депутат направив до керівників міністерств і відомств, Генеральному прокурору України – 1. Ще один запит було направлено до Київської обласної державної адміністрації.

  Усі запити Анатолія Диріва розглянуто.

  Анатолій Дирів депутатські запти

  Уся інформація щодо депутатських запитів, яка зазначена у матеріалі є актуальною станом на 15 березня 2018 року.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх