Колона – Cайт громадської журналістики

Сільському голові на Волині повідомлено про підозру в отриманні хабара

Підозру в отриманні хабара та у службовому підробленні оголосили прокурори Волинської обласної прокуратури сільському голові Буцинської сільської ради Старовижівського району.

За попередніми даними  очільник сільської громади був затриманий на отриманні 6 тисяч гривень, це була друга частина надання неправомірної вигоди. Загальна сума отриманих коштів сільським головою становила 12 тисяч гривень першу він отримав ще у кінці 2018 року.

За ці кошти очільник громади надав для приватного підприємця усний дозвіл для зрізання кількох сотень сосен на території сільради. Зрізанні дерева повинні були реалізовуватися. Усний дозвіл сільський голова надав без рішення виконкому сільської ради.

Для того, що прикрити незаконні дії сільський голова видав довідку, яка нібито мала узаконити заготовлення сосен, довідку сільський голова додатково підписав та скріпив печаткою сільради.

За вище вказані діє голова сільської ради підозрюється у вчиненні двох кримінальних правопорушень, а саме  ч.3 ст. 368 та ч.1 ст. 366 ККУ.

Exit mobile version