Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  паспорт, заповнений українською
  Головне зображення ілюстративне

  Життя

  Штамп в паспорті варто чи ні? Результати опитування

  Що штовхає людей на такий відповідальний крок, як узаконення своїх відносин в ЗАГСі? Кому потрібен цей штамп в паспорті, та й чи потрібен взагалі? Щоб докопатися до істини, ми опитали представників обох статей різного віку. Деякі з них вже одружені (заміжня), хтось навіть встиг розлучитися, а інші ще не встигли скріпити себе узами шлюбу.

  Одна з думок, що штамп у паспорті – не більше, ніж загальна прізвище у всіх: чоловіка, дружини і дітей. Близьким до нього є сприйняття штампа як «повідомлення» держави про те, з ким ти живеш. А інші взагалі вважають його всього лише чорнилом на папері.

  Штамп в паспорті

  Джерело: i1.i.ua

  Більш досвідчені кажуть, що штамп допомагає часом вирішити проблеми з оформленням різних документів, або є «перепусткою» до своєї другої половинки, якщо та знаходиться в лікарні. Описується випадок, коли чоловік після аварії потрапив в реанімацію, а дружина змогла пройти до нього, показавши штамп в паспорті про те, що вони законне подружжя, а не аби хто.

  При зареєстрованому шлюбі і наявності штампа легше отримувати кредити, особливо іпотечні, оскільки можна вказувати сукупний дохід сім’ї, який впливає на суму кредиту, що видається. Дрібниця? Можливо! Але якщо ви вже стикалися з оформленням хоч якогось кредиту, то зрозумієте, як важливо, коли в довідці про доходи стоїть цифра побільше.

  Найбільш активними в опитуванні, природно опинилися дівчата. І більшість з них вважає, що штамп все-таки важливіше для них, оскільки дозволяє відчути впевненість в улюбленому чоловікові. Зробивши такий відповідальний крок, як законний шлюб, чоловік бере на себе відповідальність за дружину і дітей, яку, втім, він взяв уже давно, ще при спільному проживанні без штампів, але чомусь саме з ними приходить усвідомлення цієї самої відповідальності.

  Для деяких панянок штамп – це, свого роду, спосіб самоствердження в тому, що вона завоювала, перемогла чоловіка, який узаконив з нею відносини.

  Одна з учасниць опитування так висловила своє ставлення до штампу в паспорті: «Для мене особисто штамп про шлюб означає відповідальне, обопільне, впевнене рішення створити сім’ю! І всякі цинічні заяви про те, що він нічого не міняє, тільки змушують усміхнутися. Якщо немає любові, поваги, спільних інтересів, сексуальної сумісності, то у сім’ї немає майбутнього, що зі штампом, що без нього! »І адже так воно і є! Штамп не повинен впливати на відносини подружжя один до одного, він повинен бути лише символом того, що ви свідомо створили сім’ю і хочете прожити разом все життя.

  А ось ще одна цікава думка про штамп: «Штамп в паспорті – це зайвий привід повеселитися! Гарантій він, звичайно ж, ніяких не дає, дає помилкове відчуття розслаблення деяким людям, а деяким навпаки поле для розвитку і особистісного зростання. Без розвитку штамп всього лише штамп ». Зрозуміють його ті, хто вже довгий час знаходиться в шлюбі і зауважив, як друга половинка змінилася, а вірніше, багато в чому розслабилася, переставши робити те, що було під час ваших зустрічей, та й потім – в перші два роки сімейного життя.

  Є й такі респонденти, які вважають, що штамп – це зайві проблеми, обмеження свободи і позбавлення від грошей. Їм хочеться побажати змінити своє ставлення до законних відносинам, які, частіше все-таки приносять комфорт, стабільність і душевну рівновагу.

  Якщо ви ще не задавалися питанням, що означає штамп про шлюб у вашому паспорті для вас, то задумайтеся і постарайтеся відповісти самому собі чесно на це питання. А тим, хто тільки збирається поставити його, хочеться побажати любові, терпіння, взаєморозуміння і довгих років щасливого сімейного життя!

  Джерело: ladymag.net

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх