Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Шоу Супермодель по-українски стартує сьогодні. ФОТО

Шоу Супермодель

Новини

Шоу Супермодель по-українски стартує сьогодні. ФОТО

Уже сьогодні ввечері увагу дівчат буде точно прикута до екранів телевізора. Тому що сьогодні стартує шоу Супермодель по-українськи. Pink щиро радить тобі не пропустити його 🙂 Вмикай Новий канал о 19.00! Про це повідомили сайту громадської журналістики Колона.net

Супермодель по-українськи, Супермодель, реаліті-шоу, моделі, шоу про моделях, журі, Соня Плакидюк, Moi Sofism, Алла Костромічева, Alla Kostromicheva

29 серпня покажуть першу програму проекту «Супермодель по-українськи», ведучою якого стала відома вже у всьому світі модель з України Алла Костромічева. Окрім неї в реаліті-шоу ти побачиш Сергія Никитюка (один з кращих в Україні модельних скаутів), Соню Плакидюк (український fashion-фотограф), Річарда Горна (режисер fashion-показів, хореограф).

Ти вже напевно здогадалася, що проект буде присвячений модельному бізнесу, а точніше – пошуку нових облич. З тисяч прекрасних дівчат (а ми не сумніваємося, що у нас їх не те що тисячі – мільйони!) Виберуть одну – єдину гідну стати обличчям України в світі високої моди. В рамках проекту ми зможемо побачити модельні кастинги, які пройшли в шести містах України, а також нелегкий шлях тих, кого гідний представляти нашу країну на світових fashion-показах. Дівчата будуть готуватися до дефіле і фотосесіям в модній столиці – Парижі. Звичайно, переможе тільки одна. Хто нею стане? Дивись разом з Pink реаліті-шоу «Супермодель по-українськи»!

А тепер наші сюрпризи: по-перше, глянцевий журнал Pink – спонсор програми, а це значить, що приємних дрібниць ми підготували чимало 🙂 По-друге, дивись уважно реаліті-шоу «Супермодель по-українськи» – в одному з випуском ти побачиш нашого головного редактора Уляну Бойко. По-третє, переможниця шоу потрапить на обкладинку Pink!

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх