Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Що мажоритарники Івано-Франківської області обіцяли освітнім установам

Юрій Соловей, Анатолій Дирів, Олександр Шевченко, Віктор Шевченко, Юрій Дерев'яненко
Колаж сайту Колона

Івано-Франківськ

Що мажоритарники Івано-Франківської області обіцяли освітнім установам

У Івано-Франківській області є сім депутатів мажоритарників, про те тільки п’ятеро з них давали обіцянки, що стосувалися підтримки закладів освіти.

Про це пише Сайт громадської журналістики використовуючи дані порталу Слово і Діло

Юрій Соловей дав найбільше обіцянок на згадану тему – 7.

Він також є і лідером виконання даних обіцянок в області. Виконаними вважаються обіцянки щодо утеплення у 2016 році класів Джурівської школи. Завершення ремонту спортивної зали у Пістинській школі та відремонтовано дах у Снятинській школі. Дотримався Соловей і обіцянок, щодо облаштування спортивного майданчика у Білоберізькій школі та виділення до кінця 2016 року коштів для Верховинської ЗОШ.

Не виконав Соловей дві обіцянки котрі обіцяв виконати у 2016 році, це замінити вікна, двері та облаштувати спортивний майданчик у Микитинецькій школі та завершити будівництво спортивного залу у Довгопільській школі.

У Анатолія Диріва та Віктора Шевченка по три обіцянки для освітніх закладів.

Дирів усі свої три обіцянки давав щодо будівництва шкіл у селі Станківці Долинського району, с. Крилос Галицького району та у селі Раковець Богородчанського району. Серед них будівництво відбулося лише у селі Станківці. Виконання обіцянок, щодо будівництва інших двох шкіл ще може відбутися, тому обіцянки у процесі виконання.

Віктор Шевченко не виконав обіцянку по сприянню модернізації школи у селі Чагрів Рогатинського району. Ще дві обіцянки Шевченка зафіксовано щодо сприяння добудови школи.

Олександр Шевченко та Юрій Дерев’яненко мають на своєму рахунку по одній обіцянці щодо навчальних закладів. В обох обіцянки знаходяться у процесі виконання.

У Дерев’яненка це обіцянка сприяти ремонту та будівництву шкіл і дитячих садочків на окрузі. А в Олександра Шевченка забезпечити підтримку технічного переоснащення навчальних закладів.

Детальніше в інфографіці:

Що мажоритарники Івано-Франківської області обіцяли освітнім установамВверх