Колона – Cайт громадської журналістики

Що декларував затриманий волинський митник Кривіцький?

У четвер, 17 серпня у ЗМІ з’явилася інформація , що у Ковелі було затримано начальника Волинської митниці державної фіксальної служби Віктора Кривіцького.

Також у ЗМІ повідомили, що у митника вилучили півтисячі євро, півтисячі доларів та вісім тисяч гривень. Сайт громадської журналістики вирішив зробити огляд декларації Кривіцького Віктора за 2016 рік, та дізнатися про статки та доходи, які він декларував.

[quote style=’1′ cite=”]Також читайте аналіз декларації Віктора Кривицького за 2015 рік[/quote]

Декларація Віктора Кривіцького за 2016 рік

 Згідно декларації за 2016 рік Віктор Кривіцький отримував зарплату з двох місць роботи, а саме Департаменту самоврядного контролю Вінницької міської ради – 104 526 гривень, та з Волинської митниці ДФС – 23 тисячі 509 грн.. , так загальний дохід Кривіцького за минулий рік склав 128 тисяч 35 гривень.

Серед житлової площі Віктор Кривіцький задекларував квартиру в Ковелі площею 50 метрів квадратних у якій тимчасово проживає, а власником квартири є інша особа, дані про яку у декларації ен вказано. Також Кривіцький задекларував кімнату в гуртожитку площею 10 квадратних метрів у якій очевидно проживав працюючи у Вінниці. Згідно інформації в декларації, Кривіцький у гуртожитк проживає з 1987 року, а інформація , щодо прав на об’єк заповнена з помилками на так званій “азіровці”:

Скрин з декларації Віктора Кривіцького за 2016 рік

Кривіцький задекларував земельну ділянку у селі Лука-Мелешківська, Вінницького району загальною площею 1 094 м.кв., якою володіє з 2007 року.

У 2011 році декларант придбав автомобіль Toyota Venza2011 року випуску, за 293 тисячі 262 гривні.

Кривіцький має фінансові зобов’язання за договором страхування у розмірі 561 грн., та є членом благодійної організації Вінницький обласний благодійний фонд “Краяни”.

Депутатство Віктора Кривіцького

Віктор Кривіцький є також депутатом Вінницької міської ради куди обирався по списках “Блоку Петра Порошенка”. За аналізом ГР “Чесно” він є прогульником міськради за 2016 рік, а саме він пропустив 50% засідань комісій з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, у якій є головою комісії. Кривіцький також пропустив 42% сесійних засідань Вінницької міськради за минулий рік.

Зважаючи на те, що Віктор Кривіцький пропустив рівно 50% засідань комісії він ледь не потрапив до списку депутатів, яких згідно закону можуть бути відкликанні.

[quote style=’2′ cite=”]За законом, якщо депутат пропустив понад 50% засідань протягом року, його можна позбавити мандату (ст. 37, ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”).Закон не передбачає поважних причин для пропусків засідань.[/quote]

Журналіст сайту Колона, намагався дізнатися чи у Вінницькій міській раді будь вживати якісь дії у зв’язку з затриманням Кривіцького, про те коментарів отримати не вдалося.

Позитивні моменти керування митницею Кривіцького

У травні голова Волинської ОДА Володимир Гункчик позитивно відзначив роботу Волинської митниці, та особисто роботу Віктора Кривіцького:

 – Якщо весь консолідований бюджет Волинської області (з усіма субвенціями, дотаціями і так далі) становить приблизно 8 млрд гривень, то митниця дає 3,5–4 мільярди гривень, – розповідав журналістам Володимир Гунчик, – відколи митницю очолив Віктор Кривіцький, за перший квартал і квітень 2017 року ми отримали майже 250 мільйонів гривень тільки на ремонт доріг. Не кажучи про те, що перевиконання плану надходжень від митниці іде шаленими темпами.

Нещодавно на сайті Волинської митниці знову повідомляли про перевиконання плану відрахування коштів на ремонт доріг. Станом на липень місяць було перераховано 479,0 млн грн і це лише за 7 місяців, для порівняння за 2015 рік було перераховано 104,2 млн грн, а за 2016 рік – 115,7 млн грн.

Exit mobile version