Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Депутати Рівнеради обговорюють регламент без участі мера

Західна Україна

Депутати Рівнеради обговорюють регламент без участі мера

Представники фракцій та апарату міськради дописують регламент без Хомка. Мер у цей час у голови ОДА. Повідомляє Сайт громадської журналістики.

Регламент Рівненської міськради, який наразі готують до розгляду на сесії, обговорюють сьогодні уже з 10 години ранку. Пробувши на засіданні лише годину міський голова Рівного Володимир Хомко покинув засідання. Зі словами “Мушу йти, Муляренко вже чекає” міський голова покинув засідання. Ближче до кінця зустрічі із залу пішли Сергій Васильчук (БПП) та Олег Карпяк (Свобода).

Згідно із поточними планами міської влади, до незабаром основні пункти регламенту погодять, а решту – розглянуть на засіданні 12 травня.

Серед питань, які обговорювались на сьогоднішньому засіданні, зокрема, питання повторного розгляду та голосування рішень на сесіях міськради.

Дискусію викликало також питання щодо того, хто має займатися видачею рішень, прийнятих радою, громадянам. Зокрема щодо того, чи повинен надавати таку послугу ЦНАП, чи це має бути виключно у компетенції апарату Рівнеради.

Наступну зустріч щодо регламенту депутати мають провести завтра, але точний час наразі не погоджено.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top