Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Радикали та Азов хочуть відмінити концерт Потапа і Насті у Франківську

Івано-Франківськ

Радикали та Азов хочуть відмінити концерт Потапа і Насті у Франківську

Радикали та Азов звернулися до влади Івано-Франківська з проханням скасувати концерт дуету Потап і Настя, запланований на 21 квітня.

Радикали та Азов направили відповідне звернення до мера Івано-Франківська, в якому розкритикували поведінку Олексія Потапенка на телешоу Голос країни. За словами радикально настроєних активістів, іронічна та зневажливе ставлення Потапа до музичного вибору Святослава Вакарчука, учасники команди якого виконали пісню Реве та стогне Дніпр широкий на слова Тараса Шевченка, свідчить про проросійську позицію співака.

Радикали та Азов звернулися до влади Івано-Франківська з проханням скасувати концерт дуету Потап і Настя, запланований на 21 квітня

Таким чином представники Радикальної партії та Цивільного корпусу Азов вимагають у міського голови Івано-Франківська у межах його компетенції категорично заборонити будь-які концертні виступи творчого дуету Олексія Потапенка і Анастасії Каменських.

Варто нагадати, що нещодавно у Луцьку відповідне звернення до місцевої влади ініціювали місцеві активісти, а у Рівному, де планувалося провести одразу два концерти, дане питання обговорювалися на міськвиконкомі.

Пізніше стало відомо, що концерт у Луцьку перенесли через нібито погрози для співаків. Також у мережі Facebook з’явилася інформація, що Рівненський виступ теж може не відбутися.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top