Колона – Cайт громадської журналістики

Прикарпаттям та Львівщиною курсуватимуть потяги з веловагонами

потяги з веловагонами

Завдяки ідеї пластунів на Закарпатті, Прикарпатті та Львівщині тепер курсуватимуть потяги з веловагонами. Кожен такий вагон вмістить від 10 велотуристів.

Потяги з веловагонами на Прикарпатті з’являться завдяки двом ініціативним громадським активістам. Члени скаутської організації Пласт, львів’яни Роман Лозинський та Роман Терлецький, вирішили впровадити в життя ініціативу щодо розширення велоінфраструктури і на залізничному транспорті.

Повідомляється, що в найближчі дні усі потяги, які прямують зі Львова до Закарпаття (Мукачево та Ужгород) матимуть спеціальні вагони. Це потрібно, за словами Романа Лозинського, для велотуристів, які часто подорожують до Славська та Воловки.

Раніше велосипедисти не мали змоги повноцінно рухатися залізничним транспортом. А тепер, завдяки співпраці велоентузіастів з Львівської облдержадміністрацією, сотні активних відпочиваючих зможуть спокійно відвідувати гористу місцевість.

Крім того цими вагонами зможуть користуватися, власне, мешканці Закарпаття та гористих районів Прикарпаття, яким зручно буде діставатися в гори з велосипедом, що раніше було дуже складно.

Роман Терлецький також розповів, що працівники залізниці самі майструють кріплення для велосипедів, а також уже врахували поради в активістів. Він стверджує, що в найближчі дні веловагони почнуть курсувати щоденно, і додає світлину, зроблені всередині нових вагонів.

Exit mobile version