Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Мера Львова облили водою на другий день Великодня

Західна Україна

Мера Львова облили водою на другий день Великодня

Андрія Садового, мера Львова, сьогодні облили водою центрі міста на щорічному традиційному Поливаному понеділку.

На відкритті свята водою облили не тільки мера Львова, але й усіх бажаючих, а також перехожих, які опинилися “в правильний час в правильному місці”.

мера львова облили водою

Поливаний понеділок – вже щорічна традиція. Цього року для проведення весняного обливання на другий день після Свята Воскресіння на площі Ринок, центральній для міста Львова, встановили спецмайданчик.

Варто зауважити, що під час обговорення питання, яким чином проводити Поливаний понеділок, різні зацікавлені в проведенні масштабного свята люди зійшлися на думці, що варто локалізувати подію і провести її біля центральної Ратуші.

Традиція, за якою у Львові зустрічають другий день Великодня кожного року, стверджує, що у цей день потрібно облити водою всіх дівчат, аби вони швидше виходили заміж, а також просто на щастя. Поливаний понеділок уже втретє відбувається у Львові, Кампанія Культурне місто спільного із Львівводоканалом проводять його спільно, аби всі бажаючі могли дотриматись традицій, і при цьому не постраждали випадкові перехожі в інших частинах міста.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top