Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Повені на Закарпатті ймовірні 14-15 квітня

Ужгород

Повені на Закарпатті ймовірні 14-15 квітня

Гідрометеорологічний центр Закарпаття повідомляє про підвищення рівня річкових вод. Повені на Закарпатті ймовірні завтра та післязавтра.

Про можливі повені на Закарпатті повідомили сьогодні, 13 квітня. Гідрометцентр передбачає підйом води на рівень від півметра до двох з половиною метрів, залежно від території.

Фото: mukachevo.net

Таким чином варто очікувати підвищення рівня води у всіх річках регіону, а Боржави – навіть до двох з половиною метрів. Це, переважно, стосується нижніх течій Боржави, де найбільший рівень води очікується ввечері, близько 20:00. У більшості річок вода підніметься не більше ніж на півтора метри.

Варто зауважити, що недавно уже повідомлялося про можливість грозових злив. Штормове попередження стосувалося практично усіх районів області, хоча метеорологи не обіцяли великого вітру, зазначаючи, що можливі лише шквали та пориви вітру до 25 метрів за секунду.

Грози та наводнення річок загрожують зсувами ґрунту, особливо в місцях найбільших злив. Найбільшої інтенсивності зливи передбачають сьогодні ввечері та вночі на 15 квітня. Але вже ближче до вечора 15 квітня погода та рівень води в річках, як обіцяють, стабілізується.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top