Колона – Cайт громадської журналістики

Палаючий вогнем понеділок. Дайджест дня – 10 лютого.

Дайджест дня

Новин як завжди багато, але є новини які впливають на процес повалення тоталітарної системи в Україні. Є активісти в нашій країні, які творять її нову історію. Про них варто знати та їм допомагати. Kolona.net пропонує дайджест новин цього понеділка.

Рівненщина перестала бути спокійною областю. Неймовірно, але підпали авто активістам Євромайдану докотилися і до Рівного. Сьогодні, 10 лютого, в 5:30 ранку спалили авто одному з лідерів ВО “Майдан” Олексію Хахльову.

Правий Сектор у Івано-Франківську вже обвіяний різними чутками, що ніби там дуже молоді, часом зовсім малі хлопці, котрі відзначаються хамським поводженням та часом неадекватною поведінкою. Насправді це зовсім не так. Це організовані загони, котрі в разі в разі потреби готові покласти життя за майбутнє України.

У Луцьку у неділю відбулося ювілейне десяте «Народне віче». Традиційно воно відбувалося на театральній площі міста. Спочатку тут зібралося близько тисячі людей. Захід був присвячений новому голові Волинської облдержадміністрації Олександрові Башкаленку. Лідеру луцького Євромайдану говорили про необхідність відправлення його у відставку, і ця ідея знаходила підтримку у пересічних учасників віча. Після нього мала відбутися хода центральними магістралями міста до міського РАЦСу, на площі перед яким планується встановити пам’ятник провіднику УПА Степанові Бандері. Проте у ході мирного проведення акції раптово розгорівся конфлікт. Далі відео…

До голови Львівської облради Петра Колодія звернулися активісти Майдану Львівщини з вимогою поставити на голосування питання про недовіру голові Львівської ОДА Олегові Салу. Тепер, кажуть вони, депутати мають всі законні підстави для цього.
Сьогодні активісти Тернопільсього Євромайдану відвідали кабінети обласної державної адміністрації. При цьому побачили, як окремі працівники ОДА вибігали із чужих кабінетів і стрімголов бігли в свої, деякі працівники адміністрації закривалися, були кабінети, у яких тривалий час взагалі нікого не було – їх  господарі залишали своє робоче місце напризволяще.

Закарпатські автомайданівці пікетували оздоровчий комплекс МВС “Шаян” у селі Шаян Хустського району, де відпочивають високопоставлені міліцейські чини. Про це повідомив активіст «УДАРу» на Рахівщині Юрій Червак, передає прес-служба партії.

Чекаємо хороших новин та перемоги революції.
Kolona.net
Exit mobile version