Колона – Cайт громадської журналістики

Тернополянка Олена Підгрушна розповіла про Росію

Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна розповіла про позитивне ставлення до Росії

Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна розповіла про позитивне ставлення до Росії та росіян для спортивного видання. За її словами, серед росіян багато рідних для неї людей.

Олена Підгрушна розповіла, зокрема, про те, як до неї ставляться вболівальники з Росії. За словами української чемпіонки, дуже багато росіян-любителів біатлону підтримують Підгрушну та решту українок під час змагань.

Підгрушна дала інтерв’ю для sports.ru якраз напередодні чергового етапу Кубка світу, що матиме місце 14-20 березня в Ханти-Мансійську.

[quote style=’1′ cite=”]– В поганих стосунках наших країн винні цілком конкретні люди, яких не так вже й багато. Звичайні ж росіяни підтримують і говорять багато хорошого на нашу адресу, – говорить Олена Підгрушна. – Війна – це річ, яка комусь все одно потрібна. І пройде багато часу, поки всі непорозуміння між людьми зникнуть.[/quote]

Вона нагадала, що в Росії має багато родичів, окрім того, до неї часто зі словами підтримки пишуть вболівальники. Тому біатлоністка розвіяла перестороги щодо поїздки українських спортсменок на територію країни-окупанта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олена Підгрушна з Тернополя здобула Україні срібло

Exit mobile version