Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Півтора мільйони гривень витратять на стадіон у Рівному
  Головне зображення ілюстративне

  Рівне

  Півтора мільйони гривень витратять на стадіон у Рівному

  Півтора мільйони гривень витратять на стадіон Авангард Народного клубу Верес. Наразі йдеться лише про проект реконструкції – за нього заплатить Рівнерада.

  Півтора мільйони гривень витратять на стадіон, на якому проводить свої домашні матчі НК Верес – відроджена силами місцевих меценатів та функціонерів команда, яку місто втратило 5 років тому.

  Президент клубу Олексій Хахльов розповів про це одному з місцевих телеканалів – РТБ (поки що державному). За словами головного функціонера клубу та керівника обласної федерації футболу, він особисто зустрічався з головою бюджетної комісії Рівнеради Сергієм Паладійчуком і обговорював це питання.

  Футбольний функціонер стверджує, що міський бюджет виділить гроші для переможця відкритого конкурсу проектів. Формат реконструкції, за словами Хахльова, передбачає можливість як ремонту наявних споруд, так і повного демонтажу будівель стадіону.

  Варто зауважити, що стадіон Авангард наразі знаходиться у комунальній власності. Старі споруди потребують відновлення, а перед кожним матчем другої ліги футбольної першості України його інспектують, проводячи паспортну атестацію.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕГ ШУТОВ ПОКИНУВ НК ВЕРЕС

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх