Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Півтора мільйони гривень витратять на стадіон у Рівному

Півтора мільйони гривень витратять на стадіон у Рівному
Головне зображення ілюстративне

Рівне

Півтора мільйони гривень витратять на стадіон у Рівному

Півтора мільйони гривень витратять на стадіон Авангард Народного клубу Верес. Наразі йдеться лише про проект реконструкції – за нього заплатить Рівнерада.

Півтора мільйони гривень витратять на стадіон, на якому проводить свої домашні матчі НК Верес – відроджена силами місцевих меценатів та функціонерів команда, яку місто втратило 5 років тому.

Президент клубу Олексій Хахльов розповів про це одному з місцевих телеканалів – РТБ (поки що державному). За словами головного функціонера клубу та керівника обласної федерації футболу, він особисто зустрічався з головою бюджетної комісії Рівнеради Сергієм Паладійчуком і обговорював це питання.

Футбольний функціонер стверджує, що міський бюджет виділить гроші для переможця відкритого конкурсу проектів. Формат реконструкції, за словами Хахльова, передбачає можливість як ремонту наявних споруд, так і повного демонтажу будівель стадіону.

Варто зауважити, що стадіон Авангард наразі знаходиться у комунальній власності. Старі споруди потребують відновлення, а перед кожним матчем другої ліги футбольної першості України його інспектують, проводячи паспортну атестацію.

[infobox style=’regular’ static=’1′]ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕГ ШУТОВ ПОКИНУВ НК ВЕРЕС[/infobox]

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх