Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Обіцяв лише Савченко: або що голови ОДА Західної України обіцяли у червні?

Савченко: або що голови ОДА Західної України обіцяли у червні?
Колаж сайту Колона

Західна Україна

Обіцяв лише Савченко: або що голови ОДА Західної України обіцяли у червні?

На сайті громадської журналістики кожного місяця публікуються обіцянки голів ОДА Західної України за минулий місяць. Про те цього разу публікації будуть лише обіцянки голови Волинської ОДА.

Інформація про кількість обіцянок та їх зміст з сайту Слово і Діло

Згідно аналітичного порталу серед голів ОДА Західної України обіцянки у червні давав лише очільник Волинської області Олександр Савченко. На його рахунку додалося 7 обіцянок.

Олександр Савченко пообіцяв не йти у відставку ще 2 роки, та запевнив,  що працюватиме на Волині до 2020 року.

Чотири його обіцянки стосуються медичної сфери, а саме: провести закупівлю майже 120 службових автомобілів для сімейних лікарів; придбати 25 машин швидкої допомоги; забезпечити комп’ютерною технікою та медичним обладнанням усі 182 амбулаторії, з них більше ніж 40 взагалі будуть новоствореними; та відкрити перинатальний центр. Усі ці обіцянки Савченко планує виконати у цьому році.

Ще Олександр Савченко  пообіцяв внести програму щодо фінансування житла для чорнобильців на наступний рік.

Також голова Волинської ОДА пообіцяв познімати всі премії та надбавки з керівників райдержадміністрацій, якщо ті не будуть займатися саботажем, а саме  подавати звіти з завищеними показниками.

Нагадаємо, що Олександр Савченко уже позбавляв премій очільників РДА. Тоді це було пов’язано з не виконанням рішень, які давав ще Володимир Гунчик.Вверх