Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Волині представники РДА були позбавлені премій

На Волині представники РДА були позбавлені премій
(Головне фото сайту Волинські новини)

Західна Україна

На Волині представники РДА були позбавлені премій

В середині травня 2018 року, половина голів районних державних адміністрацій були позбавлені премій. Про це було повідомлено Олександром Савченко під час наради в обласній державній адміністрації.

Причиною цього рішення стало невиконання рішень, які були прийняті попереднім головою. Ці рішення стосувалися переукладання договорів щодо водних об’єктів та оренди земельних ділянок.

Як зазначив Савченко, така міра несе за собою не покарання, а незаохочення. Метою позбавлення премій є донесення того факту, що багато коштів з бюджету втрачається. Більшість голів районних державних адміністрацій не виконують рішення В.П. Гунчика. Як розказав Савченко, надалі міра покарання буде суворішою та жорсткішою. Відсутність районних запитів буде розцінюватися як байдужість голів РДА на прийняте рішення.

Цікаво, що під час наради, жодний з голів РДА не задав питання Савченку. Це підтверджує той факт, що в даній ситуації Савченко правий. Голова ОДА зазначив, що у нарадах мають приймати учать і голови ОТГ.

Нагадуємо, що раніше наш сайт повідомляв про статки новопризначеного голови ОДА Волині – Олександра Савченка. Про його власність та кількість готівки читайте у матеріалі – Що вказав в декларації новопризначений голова Волинської ОДА.Коментарі
Вверх