Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Новий голова рівненської облради заробляє більше від попередника ІНФОГРАФІКА

Скільки заробляє Корнійчук
Головне зображення ілюстративне

Інфографіка

Новий голова рівненської облради заробляє більше від попередника ІНФОГРАФІКА

Сайт громадської журналістики опрацював декларацію нового голови обласної ради Рівненщини – Олександра Корнійчука. Його було обрано на останній сесії обласної ради, за його кандидатуру проголосувало 44 депутати обласної ради.

В Олександра Корнійчука в декларації про майновий стан та доходи за 2014 задекларовані більші статки ніж у попереднього голови Володимира Ковальчука (#конецпереписки).

Сума власного доходу Олександра Васильовича становить – 30 344 гривні. З яких заробітна плата становить – 25 593 грн. та дохід від викладацької, наукової та творчої діяльності – 4 672. Також Олександр Корнійчук задекларував 79 гривень відсотків від депозиту чи дивідендів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

[infobox style=’regular’ static=’1′] У скільки разів зросли доходи голови облради Корнійчука? [/infobox]

Проте, дохід його сім’ї становить значно більший за його особистий, а саме – 94 600,4 гривень. В більшості задекларовані доходи дружини від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності.

Сукупний дохід декларанта та його сім’ї становить – 124 944,4 гривень.

Олександр Корнійчук є власником земельної ділянки площею у 30 м.кв., квартири 59,2 м.кв. у місті Острог та автомобіля Ford Escort 1.4 1996.

Декларація Олександра Корнійчука

Декларація про доходи Корнійчука

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх