Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Нова Skodа за рахунок коштів виділених на розбудову Дністровської ГАЕС

Автомобіль Skoda Kodiaq Style

Чернівці

Нова Skodа за рахунок коштів виділених на розбудову Дністровської ГАЕС

Новодністровська міська рада яка знаходиться у Чернівецькій області підписала угоду про купівлю  автомобіля Skoda Kodiaq Style. Вартість автомобіля -1 094 396 гривень, а переможцем торгу є компанія  ДП «Автотрейдінг-Одеса». Договір був укладений 22 грудня.

Текст сайту Колона за інформацією сайту «Наші гроші.Львів» посилаючись на електронні закупівлі ProZorro.

Згідно підписаної угоди у міської ради з’явиться автомобіль Skoda Kodiaq, 2018 року випуску,  який матиме комплектацію Style. А отже, автомобіль буде мати шкіряну оббивку сидінь, верхній люк що буде панорамним та буде обладнаний електроприводом. також в автомобілі буде круїз-контроль, столики які будуть відкидними тощо.

Передбачається, що автомобіль буде придбаний за проектом в рамках проекту «Перелік об’єктів соціального призначення м. Новодністровськ за рахунок коштів, фінансування яких здійснюється згідно з титулом будови Дністровської ГАЕС на 2018 рік»

Під час торгів у ДП «Автотрейдінг-Одеса» був конкурент ТОВ «Торговий дім «Євромоторс».

Фірма яка перемогла у тендері є дочірньою, воно було зареєстрована в Одесі ще у 2002 році. Власником підприємства-переможця є  ТОВ «Автотрейдінг Атолл Груп», у якому керівник –  бізнесмен Олег Боярин.

Окрім цього Боярин є власником ще двох схожих підприємств в Львові та Ужгороді. Володіє бізнесмен і  ДП «Автотрейдінг-СТО та заводом «Єврокар», останній знаходиться у Закарпатській області.Вверх