Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Невідомий кинув гранату в кафе в Ужгороді

Головне зображення ілюстративне

Ужгород

Невідомий кинув гранату в кафе в Ужгороді

Невідомий кинув гранату в кафе, що знаходиться в столиці Закарпаття. З відвідувачів ніхто не постраждав, зловмисника визначають.

Невідомий кинув гранату в кафе, коли воно було зачинене. Вночі з 27 на 28 лютого ближче до п’ятої години ранку в одне із кафе Ужгорода невідомий кинув вибуховий пристрій. У цю пору в кафе нікого не було, тому люди не постраждали.

Кафе бар, що знаходиться на вулиці Митній, було пошкоджено вибуховою хвилею. Постраждали тільки вітрини і деякі матеріальні цінності: меблі, стільці та оздоблення.

Поліція відразу відкрила провадження. Правоохоронцi шукають особу, яка вчинила злочин. Полісмени інкримінують злочинцю хуліганство із застосуванням зброї.

Оскільки очевидців події не було, а камери не зафіксували особу, яка здійснила злочин, “гренадера” можуть шукати вкрай довго.

Про якісь конфлікти дирекції із відвідувачами у повідомленні поліції не йшлося. Існує вірогідність, що власник кафе має недоброзичливців із кола місцевих бізнесменів і не поділився із ними прибутками. Проте не виключено, що розгром влаштував агресивно настроєний відвідувач закладу, який залишився незадоволений ставленням до себе після відвідин закладу.

 

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх