Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Хорошим дорогам у Рівному – бути!

ремонт доріг

Гроші

Хорошим дорогам у Рівному – бути!

Цієї весни з держбюджету для Рівненщини передбачено кошти на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг. Це дає можливість комунальникам Рівного нарешті взятися за роботу та привести до ладу найпроблемніші ділянки дороги на вулицях Київській, Данила Галицького та Костромській.

ремонт доріг

Автовокзал, Рівне

Найбільш “відвідувана” автомобілістами ділянка рівненських доріг – це район автовокзалу. Проте її “відвідувачі”, м’яко кажучи, не в захваті від таких гостин. Віднедавна місцеві водії район автовокзалу почали називати чорною дірою, бо автомобілі на цій ділянці можна розтрощити не на жарт.

Нарешті ремонт цієї дороги таки розпочався. 21 березня біля рівненського автовокзалу розпочалися ремонтні роботи дорожнього покриття. Почали його з встановлення нових бордюр. І цим не обмежились. Відповідно до тексту розпорядження міського голови Рівного Володимира Хомка, в період з 15 по 18 квітня проходили ремонтні роботи на вулиці Київській (з його слів, на це було перераховано 400 тисяч гривень з державного казначейства). Виділені кошти підуть на ремонт доріг у всіх містах та районах Рівненської області. Для цього перекрили рух на кількох ділянках, а саме: вул. Костромська, вул. Київська та вул. Данила Галицького.

ремонт доріг
Через ремонт доріг виникла іще одна непередбачувана проблема. Довжелезні затори, які без перебільшення можна назвати кілометровими, створили деякий дискомфорт водіям 17 квітня.

Наведемо факти: для того, щоб дістатися від автовокзалу до 12 школи витрачалось не менше, ніж 30 хвилин. Проте рівненські водії готові терпіти такі незручності, аби отримати вже відремонтовану дорогу.

Ремонтні роботи на цих вулицях завершились вже 18 квітня. Яка якість покриття, і наскільки дорога влаштує автомобілістів покаже час.

Коментарі
Загрузка...
Вверх