Колона – Cайт громадської журналістики

Найкращий опорний навчальний заклад Буковини визначать до 15 травня

На Волині може з'явитися нова школа: оголошено тендер

Згідно із наказом освітнього департаменту Чернівецької ОДА визначатимуть найкращий опорний навчальний заклад Буковини.

Щоб визначити найкращий опорний навчальний заклад Буковини в області проведуть відповідний конкурс. Організовує конкурс управління освіти ОДА, яке планує провести змагання у два етапи.

Перший етап, районний, дозволить визначити найкращі опорні школи кожного з районів області. Він триватиме два тижні, і визначать переможців першого етапу до 15 квітня.

В другий етап пройдуть усі переможці першого етапу, серед яких і буде визначено остаточного переможця. На це організатори вирішили виділити цілий місяць час, і, відповідно, 15 травня з’ясується переможець конкурсу.

Варто нагадати, що визначення опорних шкіл в областях України відбувається в рамках державної програми, яка передбачає виділення спеціальних додаткових коштів з освітньої субвенції для перетворення звичайних шкіл на сучасні освітні заклади. Обрані школи будуть комп’ютеризовані, обладнані усім необхідним устаткуванням, забезпечені підручниками тощо.

Усі навчальні заклади Буковини мають шанс перетворитися на “школу майбутнього”. Єдине обмеження, яке згідно з державною програмою встановили організатори конкурсу, – кількість учнів у школі. Щоб взяти участь в конкурсі, школа повинна навчати не менше, ніж 360 учнів.

Exit mobile version