Колона – Cайт громадської журналістики

Найбільші землевласники Івано-Франківської міської ради

Громадський рух “Чесно” проаналізував декларації депутатів Івано-Фрнаківської міської ради, та дослідив, хто з депутатів є найбільшим землевласником.

Найбільшим землевласником Івано-Франківської міської ради є депутат від ВО “Свобода” – Андрій Грималюк. Загальна площа земельних ділянок вказаних в його делакларації становить більше ніж 4,2 гектари. Земельні ділянки належать батьку та матері декларанта. У коментарі журналістам Грималюк розповів, що це паї батьків.

Володимир Кушнір, який є депутатом міськради від БПП вказав в декларації земельних ділянок загальною площою більше 4,1 га. Кушнір має 10 земельних ділянок, які розташовані у Івано-Франківську, Рогатинському та Тисменецькому  районах. У коментарі журналістам Кушнір розповів, що задекларована земля це паї, та присадибна ділянка у Рогатинському районі.

Олекандра Федорук, яка є депутатом від “Самопомочі”  є власницею землі площею майже 2,5 га. Це 9 земельних ділянок, які знаходяться у різних районах області. У коментарі журналістам Олександра Федорук розповіла, що земельна ділянка у Яремчі спочатку була придбана з певною метою про те після хвороби її чоловіка, плани змінилися, а на даній ділянці вирощуються лікарські рослини.

Депутат від ВО “Свобода”  Петро Гавриш вказав в своїй електронній декларації 5 земельних ділянок. Дві з них знаходяться у Старому Лисці Тисменецького району, ще три у селі Микитинці неподалік Івано-Франківська. Загальна площа земельних ділянок, які належать депутату становлять понад 1,3 гектари.

Петро Шкутяк, який є керівником фракції від “БПП” вказав в декларації 5  земельних діляно, які знаходяться у с. Угринів, неподалік Франківська. Усі земельні ділянки, які вказані в декларації депутата належать його дочці. У коментарі журналістам Шкутяк розповів, що усю землю купував у людей, і земельні ділянки йому ніхто не виділяв. Також депутат розповів, що на одній з ділянок будується будинок, на інших ділянках – город.

Exit mobile version