Колона – Cайт громадської журналістики

На Закарпатті затримано жінку, яка займалася сутенерством (Відео)

Правоохоронця Берегівської поліції вдалося затримати жительку Мукачева, як займалася сутенерством повій з клієнтами.


Затримання відбулося після того, як працівники поліції отримали інформацію про 23-річну жінку котра проживаючи Мукачевському районі довгий час займалася звідництом у місті Берегове.
Правоохоронці затримали порушницю закону в момент, коли вона привезла 2-х дівчат до готелю, для того щоб вони надали чоловікам послуги інтимного характеру. Послуги «жриць кохання» оцінювалися в одну тисячу гривень. Самих ж повій було затримано в номері мотелю з клієнтами. Після затримання стало відомо що послуги надавали дві дівчини 25 та 26 років.

Для веденння «бізнесу» звідниця користувалася простою схемою. Після того коли знаходився черговий клієнт, вона повідомляла про це «жриць кохання». Звідниця особисто домовлялася про те де мала б відбуватися зустріч дівчат з замовниками, а також про суму оплати за надані послуги. Так звану грошову винагороду отримувала також вона, після чого залишала собі «свою долю», а решту передавала дівчатам.
Наразі правоохоронцями Берегівського відділу поліції, за даним порушенням відкрито кримінальне провадження згідно част. 2 ст. 303 Кримінального кодексу України, згідно цієї статті звідниця може бути позбавлена волі на строк від чотирьох до семи років.

 

Exit mobile version