Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Закарпатті чиновники незаконно провели тендер

Головне зображення ілюстративне

Ужгород

На Закарпатті чиновники незаконно провели тендер

На Закарпатті чиновники незаконно провели тендер на 150 тисяч гривень. За халатність працівників Міжгірської райдержадміністрації судитимуть.

На Закарпатті чиновники незаконно провели тендер, через що держава понесла збитки. Це сталося ще у 2014-15 навчальному році, але тільки зараз з’ясувалися обставини та незаконність проведеного тендеру.

Чиновники помилилися, коли допустили до тендеру на постачання продуктів харчування місцевих бізнесменів, які не мали права змагатися за контракт на держпостачання. В результаті, тендер, який необхідно було скасувати, виявив переможця. Після цього з ним встигли підписати контракти на постачання та перерахувати на його рахунок казенні кошти.

Службовці освітнього департаменту Міжгірського району відтепер можуть розраховувати на тюремний строк в 3 роки. Згідно з КК України їм інкримінують службову халатність через порушення Закону Про держзакупівлі.

Також службовцям-освітянам можуть заборонити обіймати відповідні посади на три роки. Принаймні, поки що триває з’ясування всієї картини силами Закарпатської облпрокуратури.

За версією прокуратури, основна причина проведення нелегітимного тендеру – погане виконання обов’язків та відповідне ставлення до них. Корупційної складової в діях держслужбовців прокуратура не виявила. Хоча не виключено, що за діями освітян, насправді, могли стояти зв’язки з підприємцями, що нагріли руку на постачанні харчів до шкіл Міжгірського району.

Коментарі
Загрузка...
Вверх