Колона – Cайт громадської журналістики

На Волині журналісти не розглядатимуть апеляції міліціонерів

Волинські журналісти не розглядатимуть апеляції міліціонерів. Йдеться про заяви двох журналістів, які в знак протесту вийшли з апеляційної комісії.

Журналісти не розглядатимуть апеляції міліціонерів через те, що, на їхню думку, рішення апеляційної комісії, які уже були прийняті за останні дні, були несправедливими. Двоє журналістів Володимир Торбіч та Ірина Мусій покинули склад комісії за власним бажанням.

За словами Володимира Торбіча, причина таких рішень в тому, що апеляційна комісія більшістю голосів (співробітників правоохоронних органів) на посаді залишила корупціонера. Неспростовні факти правопорушень, здійснених працівником міліції, мали б переконати комісію в тому, що його слід звільнити.

Проте комісія рекомендує залишити особу, ім’я якої наразі не розголошується, на службі, просто перевівши її на нижчу посаду.

Нагадаємо, що кілька днів тому деякі представники громадськості уже покинули ряди апеляційної комісії Волині. Як стверджують представники рекрутингового центру, це супроводжувалося деякими скандалами.

Як стверджує Володимир Торбіч, він уже готує пакет пропозицій для рекрутингового центру, що займається підбором нових (в т.ч. нових старих кадрів) до поліції.

Як буде розвиватися ситуація навколо згаданого міліціонера – незрозуміло. Ймовірно, що він таки залишиться на посаді, а рішення апеляційної інстанції буде остаточним.

Exit mobile version