Колона – Cайт громадської журналістики

Євросоюз переоснащує навчальні заклади Волині

євросоюз переоснащує навчальні заклади

Євросоюз переоснащує навчальні заклади Рівненської та Волинської областей через окремо програму. Організатори мають на меті підвищити якість підготовки молодих кадрів.

Євросоюз переоснащує навчальні заклади руками членів Волинського ресурсного центру. Серед основних сподівань організаторів цього проекту – покращення інвестиційного клімату північно-західного регіону. Очікується, що наявність технологізованих освітніх центрів привабить закордонного інвестора.

На Волині та Рівненщині планують оснастити кілька майстерень при навчальних закладах та освітньо-виробничих комплексах.

Все устаткування буде профінансовано Європейським Союзом. Проте наразі триватимуть тендери для визначення постачальників обладнання. За задумом кураторського корпусу проекту, визначення підприємств, що нададуть свої послуги, завершиться в червні 2016 року.

Таким чином, існує можливість, що в декількох навчально-виробничих закладах уже в наступному навчальному році буде встановлено нові верстати та інше обладнання.

Під час презентації проекту і планів щодо удосконалення навчального-виробничого потенціалу областей, ВРЦ також презентував новий сайт для школярів-випускників та абітури.

Партнерами проекту також виступають обласні освітні департаменти Волині та Рівненщини.

Exit mobile version