Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Буковині митники відпустили 43 російські фури

На Буковині митники відпустили 43 російські фури
Головне зображення ілюстративне

Новини

На Буковині митники відпустили 43 російські фури

Митники відпустили 43 російські фури, які у супроводі кортежів Чернівецької поліції вирушили в Росію. Найближчим часом відпустять ще 8 вантажівок.

Митники відпустили 43 російські фури з митного контролю сьогодні зранку. Нагадаємо, що з 12 лютого на кордоні з Румунією знаходилось близько 50 вантажних авто російських перевізників. Їх заблокували в ході протестів та громадських акцій блокади російського транзиту через Україну.

ДФС Буковини прокоментувало ситуацію. Микола Салагор, керівник митного департаменту, відзначив, що митникам довелося прийняти таке рішення у зв’язку із вказівками “згори”. Як стверджує чиновник, команду відпустити вантажі в Росію віддало міністерство інфраструктури.

Із заблокованих в Порубному вантажівок ще 8 очікують остаточного документального підтвердження для проїзду Україною. Після цього російський вантаж остаточно відпустять.

Як пишуть ЗМІ в Чернівцях, румуни без вагань пропускають у бік України російські вантажі. Ніяких обмежень щодо їх пересування не вводять.

Нагадаємо, що по 11 областях України прокотилися протести та акції блокади російського транзиту через Україну. Серед областей, що підтримали цю акцію, в основному західні. Акції по країні почали проводити у відповідь на рішення Уряду про часткове обмеження транзиту, яке протестувальники вважають недостатньою санкцією проти країни-агресора.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх